Kepeğe Karşı Sabun

Kepeğe karşı sabunsabun satışı yapan esnafların Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmaya çalışan  bıttım sabunu, kepek ve saç dökülmesinde tamamen çözüm olmaktadır. Bölgeye gelen yabancı turistlerin beğendikleri bıttım sabunu, piyasada kilosunun 8 TL ile 10 TL arasında satılmaktadır.Bıttım sabunu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin doğu da üretilen  sabunudur.

Sabunun ne işe yaradığı

Fıstık kabuğu yağından üretilen sabundur. Saç için olduğu gibi yüz temizliğinde de etkilidir. Yabani fıstık ve melengiçten yapılmaktadır.Bıttım sabunu yapımında da katkı maddesi yoktur.El yapımıdır.Kepeğe karşı sabunince ve kırılan saçları güçlendirmektedir. Saçlara parlaklık ve canlılık sağlamaktadır. Kuru saçları nemlendirmektedir.

Bıttım sabunun faydası

Saç diplerinde de bakteri oluşumunu engellemekte ve kaşıntıyı önlemektedir. Kimi insanların saç ekimi yerine 2 kilo bıttım sabununun alınması demek kelliğin sonu anlamına gelmektedir. Ucuza güzelleşmenin en kısa yolu bıttım sabunudur.Kepeğe karşı sabun fıstık yağından ev yapımı olarak üretilen sabunun bir kimyasal madde ya da başka bir katkı maddesi kullanılmamaktadır tamamen doğaldır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir