0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akne İçin Kullanılan Sabunlar

11 Ocak 2019
107 kez görüntülendi
Akne İçin Kullanılan Sabunlar

Erkeğinden, kadınına kadar baş düşmanımız olan akneler, yediğimiz zararlı yiyecekler ve içtiğimiz zararlı içeceklerden dolayı karaciğerimizde oluşan yağlanma sonucu oluşmaktadırlar. Karaciğerde oluşan yağlanmanın en büyük sonuçlarından birisi, cildimizde oluşturduğu kirli yağlanmalar ve aknelerdir. Hemen hemen her yaşta görülen bu sorun, insanlar için sıkıntılı bir durum oluşturmaya başlamıştır. Kullandıkları belli belirsiz ürünler yüzünden aknelerinden kurtulamayan bu kişiler, görünmese bile vücutlarına da zarar vermektedirler. Bu yazıda, akneyi ortadan kaldıran iki sabun hakkında bahsedeceğim.

Bıttım Sabunu

Mardin ve Siirt’te üretimi yaygın olan bıttım sabunu akne için kullanılan doğal bir sabundur. Menengiç yağı ve yabani fıstık yağı ile yapılan bu sabun, uzun süre kullanımı sonucunda, akneleri ortadan kaldırmaktadır. İçinde kimyasal madde olmaması sayesinde, herkesin kullanabileceği bir sabundur. Sabah akşam, yüzünüzü bıttım sabunu ile yıkamanız sonucunda, hem cildinizde akne bulunmayacak hem de cildiniz pürüzsüz bir hal alacaktır.

Neutrogena Akne Sabunu

Bıttım sabunundan sonra gelen, aknelerin bir numaralı düşmanı olan Neutrogena Akne Sabunu, gözenekleri açar, sebumları etkili bir şekilde temizler. Günde iki defa bu sabunu kullandıktan sonra, bir süre sonra değişimi farkedeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres