0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aktarlara Toptan Bıttım Sabunu Satışı

01 Eylül 2018
924 kez görüntülendi
Aktarlara Toptan Bıttım Sabunu Satışı

Organik ve doğal olması ile sağladığı bir çok fayda sebebiyle popüler olmayı başarabilmiş olan bıttım sabununun, aktarlara toptan bıttım sabunu satışı yerler olduğu gibi perakende satışları da bulunmaktadır. Herhangi bir yan etkisi olmayan bıttım sabunu, güvenle her yaştan kişi için kullanılabilmektedir.

  Bıttım Sabununun Üretiminde Neler Kullanılır?

Bıttım sabunun üretiminde, Siirt ve çevresinde yetişmekte olan bıttım ağacının menengiç halk dilinde çitlembik olarak bilinen ağacın yapraklarından elde edilmekte olan çitlembik yağının kullanılması ile üretilen bir sabun türüdür. Aynı zamanda bıttım sabununun katkısız, el yapımı ve doğal olması nedeniyle saça cilt için son derece faydalıdır. Bıttım sabunu, yabani fıstık adıyla bilinmekte olan menengiç yağından elde edilmektedir ve Siirt yöresine özgü bir sabundur.

  Bıtttım Sabununun Yararları Nelerdir?

Saç dökülmesi sorununa karşı kesin çözüm olarak görülen bıttım sabunu, aynı zamanda oluşan kepek sorunu giderdiği gibi yeni kepek oluşumunu da önlemektedir. Saçların canlılık ve parlaklık kazanmasını sağlayan bıttım sabunu, ayrıca beyazlamış olan saçların eski rengine dönmesini de sağlamaktadır. Siyah noktaların geçmesinde de önemli bir yere sahip olan bıttım sabunu, saçlarda oluşan kırılmaları da önler ve mevcut bulunan saç kırıklarını da onarır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres