0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabun Fiyatları

11 Ocak 2019
120 kez görüntülendi
Bıttım Sabun Fiyatları

Bıttım sabunu yaygın olarak kullanılan bir saf sabun türüdür. Bıttım meyvesinden yapılan bıttım sabunu pek çok uzman dermatolog tarafından önerilir. Bıttım sabununun kaynağı Siirt ilinde yetişen bıttım meyvesinden gelmektedir. Aslında bir yemiş çeşidi olan bıttım sabunun imal edilmesinde kullanılır.  Bıttım yağının işlenmesiyle sabun üretilir. Bıttım yağı nadir olarak bulunabilen bir yağ olduğu için bıttım sabun fiyatları da pahalıdır.

Piyasada fazla sayıda bıttım yağı imal eden firma bulunur. Bazı firmalar bıttım yağının maliyeti pahalı olduğu için sahte bitkisel yağlar kullanırlar. Sahte imalatçılara karşı dikkatli olunmalıdır. Sahte bıttım sabununun cilde zarar verici etkileri bulunur. Bıttım sabun fiyatlarına dikkat edilerek satın alınmalıdır.

Bıttım sabun fiyatları genellikle Siirt ve çevresindeki aktarlarda daha uyguna satılır. Bunun sebebi ise hammaddesinin o bölgede yetişmesidir. Bıttım sabunu düzenli olarak kullanıldığında etkili ve başarılı sonuçlar verir. Tamamen bitkisel kaynaklardan oluşan sabunun herhangi bir yan etki oluşturduğu gözlemlenmemiştir. Rahatsız edici bir kokusu olmayan bittim sabununu haftaya üç kez kullanılması önerilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres