0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Cilt Lekeleri Hakkında

11 Ocak 2019
121 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Cilt Lekeleri Hakkında

İnsanlar, aynaya her baktıklarında ya sivilcelerinden sonra meydana gelen lekelerden ya da güneş ışını, zararlı yiyecek ve içecekler yüzünden oluşan lekelerden şikâyetçiler. Bu yüzden insanlar daha pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için, denemedikleri yol kalmıyor. Bazıları içinde ne olduğu belirsiz kozmetik ürünler kullanırken, bazıları da pahalı olmasına rağmen lazerle tedavi yöntemini kullanmaktadır. Ciltteki lekelerden kaçayım derken, başka sorunlara zemin hazırlıyorlar. Geçmişten beri kullandığımız sabunlar, cilde faydalarından dolayı daha çok tercih edilmelidir. En önemli sabunların başında gelen bıttım sabunu, cilt lekeleri için etkili bir yöntemdir.

 

Mardin’de üretilen, sadece Türkiye’de değil, aynı zaman da dünyada da kullanılan bıttım sabunu, zararlı maddelerden oluşmayan, cilde yararlı bir sabundur. Eskiden fazla bilinmeyen bu sabunun kullanımı yıllar geçtikçe artmaktadır. Orijinal olması cilt için daha yararlı olduğundan, yerinden almak daha makuldür.

 

İçinde bulundurduğu yabani fıstık yağı ve menengiç yağı sayesinde cilde yepyeni bir görünüm sağlamaktadır. Cilt lekelerine karşı büyük savaş veren bıttım sabunu, bu konuda gereğini fazlasıyla yaparak, cilde önemli derecede yardımı dokunmaktadır. 6-7 aylık bir kullanımından sonra, etkisini daha net hissedeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres