0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Faydaları Ve Zararları Hakkında

11 Ocak 2019
166 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Faydaları Ve Zararları Hakkında

Bıttım, Siirt ilinde yetişen fıstığın aşılanmamış halidir. Diğer bilinen adı ile menengiç Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde yetişir. Yetişen bu meyve bıttım sabununun yapımında kullanılır.Bıttım sabununun faydaları ve zararları vardır. Günümüzde daha çok faydalarından bahsedilmektedir. Bu faydalar cilt ve saç ile alakalıdır. Cilt için egzamaya, mantar oluşumuna, sivilcelere, siyah noktalara ve benzeri durumlara karşı kullanılır. Saç için ise kepeklere, saç dökülmesine, beyazlamış saçlara kullanılır.

Bıttım sabunu faydalarına yukarıdaki paragrafta değindik. Zararlarına göz atacak olursak; öncelikli olarak bilmemiz gereken bıttım sabununun doğal olması gerekliliğidir. Doğal olmadığı durumda zararı söz konusu olabilir. Kullanılırkenbıttım sabununun faydaları ve zararları göz önünde bulundurulmalıdır.

Bıttım sabununun faydaları ve zararları yukarıdaki paragrafta anlatıldığı gibidir. Bu fayda ve zararları göz önüne alarak bıttım sabununu internet üzerinden online olarak sipariş edilebildiğiniz gibi eczanelerden de alabilirsiniz. Aldıktan sonra öncelikle ne için kullanacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Kullanım alanınızı belirledikten sonra bıttım sabununu kullanma talimatına uygun bir şekilde kullanmalısınız. Aksi takdirde sabunun faydalarını göremeyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres