0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Faydaları Ve Zararları

11 Ocak 2019
209 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Faydaları Ve Zararları

Bıttım sabunu Siirt ilinde yetişen bir meyveden yapılır. Günümüzde birçok uzman cilt hastalıklarında bıttım sabununu tavsiye etmektedir. Bıttım sabunu faydaları ve zararları kullanıcısına göre değişebilmektedir. Hassas bir cilt yapısına sahip olanlar için bıttım sabunu tahriş edici bir etkiye sahip olabilmektedir. Zaman zaman ciltte kızarıklıkların meydana gelmesine sebebiyet verdiği de söylenebilir. Ancak bu etkiler uzun süreli olmamakla birlikte ciltte kalıcı bir hasar meydana getirmemektedir.

Cildin yenilenmesi ve nemlendirilmesi için bıttım sabunu tavsiye edilir. Bıttım sabunu faydaları ve zararları uzmanlar tarafından analiz edilmiştir. Analiz neticesinde bıttım sabununun faydaları daha ağır basmıştır. İçerisinde kimyasal ürün bulunmaması, bitkisel ve doğal olması sabunun etkili sonuçlar vermesini sağlamaktadır.

Bıttım sabunu yalnızca cilt problemlerine değil saç dökülmeleri için de tavsiye edilmektedir. Saç köklerinin yenilenmesi ve kuvvetlenmesi bıttım sabunu kullanımının etkileri arasındadır. Bıttım sabunu faydaları ve zararları birçok kişi tarafından bilinir. Piyasada bıttım sabunları adı altında kalitesiz ve sahte ürünler satılabilmektedir. Bu tarz ürünler cilde zarar verebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres