0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Hakkında Bilgi

11 Ocak 2019
115 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Hakkında Bilgi

Bıttım sabunu Siirt iline özgü bir sabundur. Bu sabunun çok fazla faydası bulunmaktadır. Bu faydalar daha çok cilt ve saç içindir. Saçlarda kepek oluşumunu engeller. Saç dökülmesini engeller. Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Bıttım sabunu hakkında bilgi cilt konusunda verilecek olursa; egzama ve mantara iyi geldiği ilk verilmesi gereken bilgiler arasında yer alır.

Bıttım sabunu bıttım meyvesinden elde edilir. Yeşil renkli meyveler toplanarak çürükleri seçilir. Sağlam olanlar yıkanıp, kurutulur. Kuruyanlar havanda dövülerek yağı ve posası ayrılır. Elde edilen yağa su katılarak bıttım sabunu elde edilir. Bıttım sabunu hakkında bilgi başlığı altında bıttım sabununun yapılışı bu paragrafta anlatılmaktadır.

Bıttım sabunu hakkında bilgi başlığı altında değinilecek diğer bir konuda bıttım sabununun nerede satıldığı konusudur. Bıttım sabununu eczanelerden temin edebileceğiniz gibi internet sitelerinden de sipariş edebilirsiniz. Hepsiburada, gittigidiyor, n11.com gibi sitelerde satılmaktadır. Bıttım sabunu siparişlerinizi toptan yapabileceğiniz gibi, perakende de yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bıttım sabununun orijinal olup olmadığıdır. Bu sebeple güvenilir yerlerden temin etmeniz gereklidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres