0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Kullanıcı Yorumları

11 Ocak 2019
195 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Kullanıcı Yorumları

Bıttım sabunu kullanıcı yorumlarıbıttım sabunun doğal bir sabun olduğu ve herkese tarafından kullanıldığı bilinmektedir. Saçların dökülmesinde herhangi bir çözüm bulunamıyordu. Sabunu kullandıktan sonra herhangi bir sorun kalmadı. Saç dökülmesine çok para harcamaya gerek kalmadığı ve sabunun yettiği anlatılmaktadır. Tek başına çok iyi bir çözümdür.  Bıttım sabunu her zaman tavsiye edilmektedir.

Emel Katmanınyorumu

Erken yaşlarda saçlarda olan beyazlamalara karşı iyi geldiği, stresten veya irsi olduğu belirtilmişti. Tanıdıklarının ona bıttım sabununu önerdiği ve sonucun daha iyiye gittiği anlatılmaktadır. Ayrıca saçlarının beyazının da durduğu. Bıttım sabunu kullanıcı yorumlarıkepek probleminde ise bir türlü rahatsızlığının geçmedi.  Siirt’te çalıştığı için bıttım sabununu kullandığı ve kepeğin hiçbir şekilde kalmadığı.

 Murat Şanlısoy yorumu

Sivilce için bu sabunun kullanıldığı daha sonra çok az bir zamanda sivilcelerin kuruduğu görülmüştür. Bu durumunda kendisini şaşırttığını dile getirmiştir.Bıttım sabunu kullanıcı yorumları faydalı olması kendisini çok ettiğini açıklamıştır. Düzenli bir şekilde kullanıldığında ise hiçbir sorunun kalmadığı anlatılmıştır.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres