0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Kullanımı

11 Ocak 2019
117 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Kullanımı

Bıttım sabunu kullanımısabunu kullanmadan önce saçı ılık su yıkanılması gerekmektedir.  Saçın tümünü emmesi sağlanılmalıdır. Daha sonra sabunu su ile yıkanması gerekmektedir. Sabunu bol ile köpürtüp saç diplerini masaj yapıp uygulamamız lazım.  Bu uygulamada 4 ve 5 dakikada süre ile devamı getirilmelidir.

Sırada gelen içerik

Uygulandığı zaman saç derisinde hafif bir şekilde kaşıması olmaktadır.Bıttım sabunun en önemli özelliği tek başına kullanılırsa fayda sağlamaktadır. En doğru yola bu şekilde gidilmektedir.  Başka kimyasal ürününde kullanılmaması gerekmektedir. Bıttım sabunu kullanımı Sabunu sürekli olarak kullandığımızda etkisini görmekteyiz.  Bir gün de sabun kullanılırsa ertesi gün şampuan kullanılmamalıdır.  Saçları 3 gün yıkadıktan sonra saçın tekrar yıkanmaması gerekmektedir.

Saçlara olan etkisi

Saçın tümünün yenilenmesini sağlamaktadır.Saçın beyazlamasını engellemektedir. Bıttım sabunu kullanımı Hasar olan hücreleri üretmektedir. Saçlara canlı bir görünüm sağlamakta ve iyi bir hal almasına yardımcı olmaktadır.Saç kıran hastalığında da etkili olmaktadır.Saçı iyice beslemekte ve en sağlam telleri ile görünüm sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres