0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Lokman Hekim Satar mı?

11 Ocak 2019
171 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Lokman Hekim Satar mı?

Siirt bölgesinde yetişen bitkinin sayesinde elde edilen sabun ile birçok cilt sorunları iyileştirilmektedir. Bir ağacın yemişinin yağı çıkarılarak elde edilen bıttım sabunu lokman hekim satar mı diye merak edenler vardır. Bıttım sabunu lokman hekimler tarafından da yapılıp satılmaktadır.

Doğadan Gelen Sabun Bıttım

Doğann mucizesi olan bıttım sabunu ile cilt ve saç derisi problemlerinizi halledebilirsiniz. Bitkinin yağından elde edilen bıttım sabunu özellikleri ve içerikleri ile doğal bir sabun olarak kullanılır.

Ayak Kokularına Çözüm Bıttım Sabunu İle Mümkün

Cilt problemlerinden biriside ayak kokusudur. Mantar oluşumundan dolayı ortaya çıkabilen ayak kokusu kaşıntı gibi problemleri bıttım sabunu ile tedavi edebilirsiniz. Doğadan gelen saf ve katkısız olan ve elde üretilen sabun lokman hekim tarafından şifa olarak önerilmektedir. İçeriğinde bitkisel yağların olması ve hiçbir kimyasal içermemesi açısından şifa sağlayan sabun bıttım etkin bir cilt bakım ürünü olarak kullanılabilir. Gün boyunca cildinizin temizliğini sağlayan sabun oldukça sağlıklı ve hiçbir yan etki yaratmayan bir sabundur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres