0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Markaları

11 Ocak 2019
165 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Markaları

Bıttım sabunu son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan ürünlerden bir tanesidir. Ciltte ve kafa derisinde ki hastalıkların yok olmasında oldukça etkilidir.  Bıttım sabunu Siirt ilinde yetişen bir meyveden yapılır. Bıttım meyvesinin yağı kullanılarak saf sabun elde edilir. Bıttım nadir olarak bulunan bir yağdır. Bundan dolayı piyasada ki fiyatı pahalıdır. Fazla sayıda bıttım sabunu markaları vardır.  Piyasada ki bazı firmalar imalatı ucuza getirmek amacıyla bıttım yağı kullanmak yerine zeytin yağı veya defne yağı kullanılabilmektedir.  Bundan dolayı sahte imalatçılara dikkat edilmesi gerekir.

Bıttım sabunu markaları arasında en çok önerilen ve tercih edilen marka BS’dir. BS markası has bıttım yağından sabunlarını üretir. Pek çok müşteri bıttım sabunlarından memnun kalmaktadır. Sahte imalatçılara kaşı dikkatli olunması gerekir. Aksi takdirde sahte bıttım sabunları cilde zarar verebilir.

Bıttım sabunu siparişi verilmeden önce fiyat aralığı iyi araştırılmalıdır. Ucuzluğundan dolayı alınan bıttım sabunlarının sahte olma ihtimalinin yüksek olduğu unutulmamalıdır. Bıttım sabunu markaları fazla sayıda olduğu için geniş kapsamlı firma araştırmaları yapılmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres