0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Ne Kadar?

11 Ocak 2019
111 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Ne Kadar?

Günümüzde bıttım sabunu kullananların sayısı hayli fazladır. Genellikle kafa derisi ve cilt problemlerinde kullanılan bıttım sabunu sağlık açısından oldukça yararlıdır. Ciltte oluşan güneş lekeleri, kızarıklıklar ve kabuklanmalar bıttım sabunu sayesinde ortadan kalkar. Aynı zaman saçlarda oluşan kepeklenmeler ve dökülmeler için bıttım sabunu tavsiye edilir. Yaygın olarak kullanılan bu sabunun piyasa fiyatı da pahalıdır.  ‘Bıttım sabunu ne kadar?’  sorusunu soranlar için 500 gramı 70 TL cevabı verilebilir. Fiyatlar standart olmamakla birlikte firmalara göre değişebilir.

Bıttım yağı nadir bulunan bir içerik olduğu için piyasa fiyatı pek ekonomik değildir. Ancak diğer taraftan kozmetik ürünlerin fiyatları düşünüldüğünde  hem daha etkili hem de daha ekonomik olduğu gözlemlenir. ‘Bıttım sabunu ne kadar?’  sorusunu bazı sahte imalatçılar uygun fiyatlarda cevaplar. Bunun sebebi ise içeriğinde bıttım yağı yerine başka bir yağ kullanmalarıdır.

Sahte bıttım sabunları cilde zarar verici etkilerde olabilirler. Bundan dolayı hakiki bıttım sabunu satan aktarlardan alışveriş yapılmalıdır. Bıttım sabununun ne kadar olduğunu merak edenler asıl fiyatını Siirt bölgesinden öğrenmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres