0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Saç Dökülmesi

11 Ocak 2019
120 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Saç Dökülmesi

30’lu yaşlardan sonra, erkeklerde sıklıkla görülen saç dökülmesinin ana sebebi genetik olduğu söyleniyor. Yapılan araştırmalar doğrultusunda, 30’lu yaşlardan sonra saçları dökülen erkeklerin, aslında birçoğunun babalarının da saçlarının dökülmesinden kaynaklandığı için genetiktir. Bu dökülme, erkeklerde çok sık görülmesine rağmen, kadınlarda sık olmamakla beraber görülüyor.

Ne sebepler olursa olsun, dökülen saçlarınız sizin için kâbus bir durum olduğu için, bundan kurtulmak isteyeceksiniz ve bu yüzden çeşitli tedaviler arayacaksınız. Piyasada çeşitli şampuanlar, losyonları deniyorsunuz fakat bir türlü istediğiniz sonucu alamıyorsunuz. Başka bir önlem niteliğinde olan, saç ektirme yöntemi hem acılı bir çözümdür hem de %100 garantisi olmayan pahalı bir seçenektir. Herkesin çok bilmediği, saça faydasının çok olduğu bıttım sabunu, saçlarınız için en etkili yöntemlerden birisidir.

Siirt ve Mardin’de özel bir bitki olan çitlembik yağından elde edilen bıttım sabunu, menengiç sabunu olarak da bilinmektedir. Saçlarınızı düzenli olarak bu sabun olarak yıkadığınızda, saç dökülmelerini önemli derecede azaltır. Sizlere doğal ve güzel sonuç alabileceğiniz bir tedavi sunar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres