0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Saç Uzatır Mı?

11 Ocak 2019
533 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Saç Uzatır Mı?

Bıttım sabunu el yapımı kimyasal madde içermeyen doğal bir sabundur.  Bu yönü ile çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu yönünün dışında faydaları sebebi ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bıttım sabununun cilde ve saça faydaları bulunmaktadır.  Bıttım sabunu saç derisini ve saçları besler. Kepeği önler. Saçlardaki bakımı sağladığı içinde dolaylı yoldan da olsa bıttım sabunu saç uzatır.

                Bıttım sabununun saç dışında cilt içinde faydaları bulunmaktadır. Ciltte oluşan mantar ve egzama gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır. Fakat bu amaçla kullanıldığında bir doktora başvurmakta fayda vardır. Bıttım sabunu ciltte kullanılırken cilt bol su ile yıkanmalıdır. Ve sabun cilde yavaş yavaş sürülerek köpürtülmelidir. Köpürtüldükten sonra sabun elden bırakılmalı ve köpükle cilde 5-6 dakika masaj yapılmalıdır. Masaj işlemi sona erdiğinde cilt bol su ile yıkanmalıdır. Bıttım sabunu ciltten ziyade saç için kullanılır. Ve saç için kullanılmasının sebebi şudur:  Bıttım sabunu saç uzatır.

                Bıttım sabunu saç uzatır cümlesi ele alındığında kullanımının daha çok bu alanda olduğu anlaşılır. Çünkü günümüz gençlerinde uzun saç merakı oldukça fazladır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres