0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Saçı Sertleştirir mi?

11 Ocak 2019
128 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Saçı Sertleştirir mi?

                İnsanların dış görünüşlerine diğer dönemlere oranla çok daha fazla önem verdiği bir çağda yaşıyoruz. Özellikle saçlarına gereğinden çok daha fazla önem veren bir nesil meydana gelmiştir. Bu neslin ihtiyaçları doğrultusunda piyasaya çok çeşitli ürünler sürülmüştür. Bu ürünlerin faydalarının yanı sıra verdiği zararlarda oldukça fazladır. Saçların sertleşmesi gibi önemli bir sorunu çözmek içinde bu ürünlerden bazıları kullanılmaktadır. Temizlik malzemesi olarak kullanılan bıttım sabunu bu ürünlerin en başında gelmektedir. Bıttım sabunu saçı sertleştirir mi gibi sorular yöneltildiğinde bunun tam aksine saçı diğer ürünlere göre daha fazla koruyarak temizler. Saç sertleşmesi ürünlere bağlı olarak farklılıklar gösterebilir.

Bıttım sabunu saçı sertleştirir mi sorusu sağlık uzmanlarına da yöneltilmiştir. Gelen cevaplar insanların dikkatini bu sabuna yöneltmeye başlamıştır. Çünkü doğal içerik yönünden zengin bir ürün olduğu için zararları da oldukça azdır.

Bıttım sabunu saçı sertleştirir mi diye düşünmemiz aslında çok da mantıklı bir durum değil. Çünkü doğal ürünler zarar vermekten çok, fayda sağlamak üzere üretilmiştir. Bu yüzden saça herhangi bir zararı kaydedilmemiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres