0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Sivilce İzleri

11 Ocak 2019
159 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Sivilce İzleri

Bıttım sabunu cilde iyi gelen doğal sabunlar arasında yer alır. Birçok uzman bitkisel ve doğal yöntemlerin cilt üzerinde daha etkili olduğunu savunur.  Bıttım sabunu cildi yenilemesi, tazelemesi ve nemlendirmesi bakımından oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Diğer taraftan saç köklerinin kuvvetlenmesini ve çoğalmasını da sağlar. Bıttım sabunu sivilce izlerini ortadan kaldırarak cildin pürüzsüz görünmesine etki eder.

Sivilceler gerek genetik  gerek çevresel faktörlerden dolayı ciltte çıkabilir. Genellikle ardında izlerini bırakırlar. Bu durum da kullanılması gereken losyon, krem ve sabunlar bulunmaktadır. Ancak bunların arasında en faydalı olanları bıttım sabunudur. Bıttım sabununun doğal ve bitkisel olması gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Bıttım sabunu sivilce izleri için uzun vadede, düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Aksi halde olumlu sonuç alınamayabilir.

Bıttım sabunu sivilce izleri orijinal ürün kullanıldığında işe yarar. Piyasada bıttım yağı yerine farklı bir bitkisel yağ kullanan imalatçılar bulunmaktadır. Sahte bıttım sabunu satanlar karşı dikkatli olunması gerekir.  Satın alan kimselerin memnun olduğu mağazalardan alışveriş edilmesi tavsiye edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres