0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Yorumlar

11 Ocak 2019
122 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Yorumlar

Bıttım sabunu yorumlarda bıttım sabunun doğal bir sabun olduğu ve herkese tavsiye edildiği anlatılıyor.Saçların dökülmesinde herhangi bir çözüm bulunamıyordu. Sabunu kullandıktan sonra herhangi bir sorun kalmadı.Saç dökülmesine çok para harcamaya gerek kalmadığı ve sabunun yettiği anlatılmaktadır.Tek başına çok iyi bir çözümdür.  Bıttım sabunu her zaman tavsiye edilmektedir.

Ayşe Atarın söyledikleri

Erken yaşlarda saçlarda olan beyazlamalara karşı iyi geldiği, stresten veya irsi olduğu belirtilmişti. Tanıdıklarının ona bıttım sabununu önerdiği ve sonucun daha iyiye gittiği anlatılmaktadır. Ayrıca saçlarının beyazının da durduğu.Bıttım sabunu yorumlar kepek probleminde ise bir türlü rahatsızlığının geçmedi.  Siirt’te çalıştığı için bıttım sabununu kullandığı ve kepeğin hiçbir şekilde kalmadığı.

 Murat şan yorumu

Sivilce için bu sabunun kullanıldığı daha sonra çok az bir zamanda sivilcelerin kuruduğu görülmüştür. Tabi bu durumunda kendisini şaşırttığını dile getirmiştir. Bıttım sabunu yorumlardoğal ve faydalı olması kendisini çok ettiğini açıklamıştır.Düzenli bir şekilde kullanıldığında ise hiçbir sorunun kalmadığı anlatılmıştır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres