0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunu Zararları Var Mı?

11 Ocak 2019
123 kez görüntülendi
Bıttım Sabunu Zararları Var Mı?

Bıttım sabunu Siirt iline özgü faydaları ile bilinen bir sabundur. Bu sabun saça ve cilde iyi gelmektedir. Saçlarda dökülmeyi ve kepeği önlemektedir. Saçların kırılmasını önleyerek yumuşamasına yardımcı olmaktadır. Ciltte oluşan egzama ve mantar gibi hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Bu sabun tedavi amacı ile kullanıldığında doktora danışılmasında fayda vardır. Bunların yanı sıra bacaklarda oluşan varislerin azalmasına yardımcı olmaktadır. Faydalarını bu paragrafta belirttik. “Bıttım sabununun zararları var mı?” sorusuna cevap olarak yok diyebiliriz. Fakat bıttım sabunu aşılanmamış fıstık ağacından elde edilmektedir. Bu sebeple fıstığa alerjisi olan kişiler kullanmadan önce doktora danışmalıdır.

“Bıttım sabununun zararları var mı?” sorusuna her ne kadar yok cevabı verilse de bu orijinal olan bıttım sabunu için geçerli bir cevaptır. Orijinal olmayan bıttım sabunlarının zararı olabilir.

Bıttım sabununun orijinalliği renginden belli olmamaktadır. Fakat katkı maddesi içeren bıttım sabunu renginden kendini belli etmektedir. Bu sebeple     “Bıttım sabunu zararlı mı?” sorusuna direk hayır demek yerine; orijinal bıttım sabununun zararı yoktur demek daha doğrudur. Ve fıstığa alerjisi olanalar dışında kullananlara zararı yoktur denmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres