0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabunun Fiyatı

11 Ocak 2019
120 kez görüntülendi
Bıttım Sabunun Fiyatı

Bıttım sabunun fiyatısatışını yapan kişinin ve yerin güven vermesine bağlı olarak değişmektedir. Siirt’te satılmaktadır. Ama orda satılması orijinal olduğu anlamına gelmemektedir.  En önemli özelliği ise rengidir.  Koyu ve yeşil bir rengi vardır. Kullanıma geldiği zaman rengi açılır ve o şekilde kullanıma hazır hele gelir. Nedeni içindeki suyun kuruması ve buharlaşmasıyla olmaktadır.

Bıttım sabununun içeriği

Ham maddesi bıttm yağıdır.Zor bulunanbir yağ çeşididir.Ayrıca çok kıymetli ve pahalıdır.Bıttım sabunun fiyatıüreticelerden bazıları sabunun maliyetini düşürücü orijinal olmayan yağların kullanıldığı anlatılmaktadır.Zeytin yağlı sabun, defne yağlı sabun ve bıttım yağına ilave edilip bu yağ karışımlarından sabun üretilmektedir.

Piyasadaki değeri

En kaliteli sabun ve katkısız, karışımı olmayan ve üretilen bıttım sabunudur. Böylece üretimi yapılan sabunlar piyasada çok daha uygun fiyatlarda satılmaktadırlar.Bıttım sabunun fiyatı Orijinal hakiki bıttım sabunu ise diğer gerçek ürünlerin taklitlerinden çok daha pahalı satılmaktadır. Bıttım sabunu siparişi vermeyi düşünüyorsanız aklınıza takılan sorular varsa bizlerle iletişim kuru.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres