0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabununu Nerede Bulabilirim

11 Ocak 2019
153 kez görüntülendi
Bıttım Sabununu Nerede Bulabilirim

Bıttım sabununu nerede bulabilirimdoğal olarak piyasaya sürülen saçlar ve ciltler için faydalı olan bu sabun halen en yüksek fiyata piyasa da satılmaktadır. Siirt’te yetişen ve bıttım meyvesi ağacından elde edilmektedir. En çok konu olarak bahsedilen ve sağlık bölesinde yer olan bir sabundur.

Bıttım sabununun nerde bulunması gerektiği ve özelliği

Her yer de büyük rağbet görmektedir. Bıttım sabunu satan firmalar kar için bazen sahta sabunüretmektedirler. Bu yüzden insanları kafası karışmış bir durumdadır. Bıttım sabununu nerede bulabilirimdiyeşüphe içine düşmektedirler.Birçok   faydası bulunmaktadır.Siirt’te üreticiler tarafından yapılmaktadır.En çokta satıldığı yer Siirt’tir.

Siirt’ten başka nerde satılır

Siirt’te tek satıldığı için firma burasıdır ama şehir dışında da birçok bayide satılmaktadır.Siirt’te gelip sabunun alamayan müşteriler şehir dışında da bazı bayilerde veya internet yolu ile bu sabunu satın alabilirler. Bıttım sabununu nerede bulabilirim Sabunu satın aldığınız zaman üretim yerinin gösterilmesi gerekmektedir.  Gösterilmediği zaman doğal bir sabun olmamaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres