0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Sabununun Faydaları Nelerdir?

12 Ocak 2019
421 kez görüntülendi
Bıttım Sabununun Faydaları Nelerdir?

Bıttım sabunu günümüzde birçok dermatolog tarafından tavsiye edilir. ’Bıttım sabununun faydaları nelerdir?’ sorusunun cevabı  çok sayıda kişinin neden kullandığını açıklar. Bıttım sabunu cildi beslemekle birlikte güçlenmesini sağlamaktadır.  Ayrıca egzama, mantar gibi cilt hastalıklarına da iyi gelmektedir.

Bıttım sabunu aktarlardan temin etmek mümkün olur. . Herhangi bir  yan etki gözlemlenmemiştir.  Sabah ve akşam olmak üzere yüz öncelikle temizlenmeli sonrasında ise bıttım sabunuyla yıkanmalıdır.  Bıttım sabunun rahatsız edici bir kokusu yoktur. ‘Bıttım sabununun faydaları nelerdir?’ sorusunun bir diğer cevabı ise saç dökülmelerine ve kepek oluşumlarına engel olmasıdır.  Bıttım sabunu saç köklerinin kuvvetlenmesini sağlayarak saçkıran hastalığı tedavisinde kullanılır.  Hücrelerin yenilenmesi sağlanır.

Tamamen bitkisel kaynaklı maddelerden imal edilmesi bıttım sabununun sağlık açısından tehdit oluşturmadığının göstergesidir. Bıttım sabunu hammaddesi nadir bulunabildiği için maliyeti yüksek olur. Piyasada pahalı fiyatlarda satılır. Ancak ‘Bıttım sabununun faydaları nelerdir?’ sorusunun cevabını bilen pek çok kişi tereddüt etmeden sabunu satın almaktadır. Bıttım sabununun düzenli olarak kullanılması gerekir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres