0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bıttım Yağı

12 Ocak 2019
379 kez görüntülendi
Bıttım Yağı

Bıttım yağısaçların beyazlaşmasını engellemektedir.  Saçta deride bulunan yaralara iyi gelmektedir.Saç köklerinide güçlendirmekte, çalılık sağlamakta, daha sağlıklı uzamasını etki etmekte, kök hücre çevresinde oksijenin artmasını ve aktif olan saç köklerinin çıkmasını sağlamaktadır. Saçın dolgun olmasını, hacimli olmasını ve daha da parlak olmasını sağlamaktadır.

 

Bıttım yağı faydalarının ne olduğu

Kanser olmayı engellemektedir. Hücrenin büyümesinde ve çoğalmasında yardımcı olmaktadır. İdrarı sökme özelliği bulunmaktadır. Buda bardağın içine iki damla yağı karıştırarak içilmesi ve enfeksiyonu gidermesi için iyi gelmektedir. Bıttım yağı âdet kanamasına yardımcı olmaktadır.  Yoğun olan kanamayı azaltmaktadır.  Düzene sokulmasınada yardımcı olmaktadır.B ve E vitamini ile fayda sağlamaktadır.  Boğaza iyi gelir. Cinsel hastalığa iyi gelmektedir. Kalsiyum ve çinko gibi minerallerde etkilidir.

 

Bıttım yağı nasıl kullanılmalı

Bir bardak suya iki damla çitlembik yağı ekleyerek öksürüğü ve iştahı açmada etkili olmaktadır. Cildi temizledikten sonra sivilceli olan bölgeyi temizleyip sürmek gerekmektedir. Bıttım yağıayak kokusunun giderilmesi için ayaklar yağ ile ovalanmalıdır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres