0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çitlembik Yağının Saça Faydaları

11 Ocak 2019
257 kez görüntülendi
Çitlembik Yağının Saça Faydaları

Çitlembik yağının saça faydalarıkansere karşı koruma sağlamaktadır. Kanser hücrelerinin büyümesinde ve çoğalmasında daetkilidir.İdrara yardımcı olmaktadır.  İdrar yolu iltihabında kullanılmaktadır. Bir bardak suya iki damla karıştırıldığında idrara iyi gelmektedir.Âdet kanamasını azaltmaktadır.  Adedi düzene sokmada da işe yaramaktadır. Mide ve bağırsaklarda faydalıdır.

Çitlembik yağının saça faydası

Saçların erken beyazlamasını engellemektedir. Ayrıca saç diplerindeki yaralara iyi gelmektedir. B ve E vitaminlerini içermektedir. Çitlembik yağının saça faydaları boğaz ağrısına iyi gelmektedir.Sodyumun, potasyumun, kalsiyumun ve çinkonun minerallerini içermektedir. Cinsel hastalıkların tedavisinde de en etkili yöntemdir. Sivilcelerin geçmesinde de ve cilt temizlendikten sonra sivilceli bölgeye uygulanmaktadır. Ayak kokusunun geçmesi için ayaklar yağı ile ovalanarak rahatlatılmaktadır.

Çitlembik yağı nasıl çıkarılmaktadır

Çitlembik yağı soğuk pres veya soğuk sıkım yöntemiyle çıkarılmaktadır. Çitlembik yağı elde etmek için mevsiminde çitlembik meyveleri toplanmaktadır. Çitlembik yağının saça faydaları toplanan meyveler pres makinesinde sıkıştırılmaktadır. Ayrıca sıkışan meyvelerden çitlembik yağı elde edilir. Sizlerde kullanmak istiyorsanız satın alınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres