0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Doğal Bıttım Sabunu Nasıl Anlaşılır?

11 Ocak 2019
112 kez görüntülendi
Doğal Bıttım Sabunu Nasıl Anlaşılır?

Bıttım sabunu Siirt ilinde doğal yöntemlerle yapılan bir sabundur. Bıttım; çitlenbik, menengiç, gizven isimleri ile de anılmaktadır. Bu sabun saçlara iyi gelmektedir. Özellikle saçlardaki dökülmeye, kepek oluşumuna karşı çok etkilidir. Hem ucuz hem de etkili bir üründür. Bıttım sabunu ilk üretildiği zaman koyu yeşil renklidir. Fakat ilerleyen zamanda sarı renge dönebilmektedir. Bu renk ayrımı ile sabunun yeni mi yoksa eski üretim mi olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Ayrıca doğal bıttım sabunuaroma kokusu içerir.

Doğal bıttım sabununun taşıması gereken özellikler yukarıdaki paragrafta belirtilmiştir.  Bu doğal bıttım sabunu kullanım alanları cilt ve saçtır.  Ciltte oluşan egzama ve mantar gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır. Bacaklarda oluşan varislerin azalmasına yardımcı olmaktadır. Ergenlikte oluşan sivilcelerin ve siyah noktaların giderilmesinde etkilidir.

Doğal bıttım sabunu kullanım şekli oldukça basittir. Saçlar için kullanıldığında saçlar 2 günde bir yıkanmalı ve beraberinde kimyasal madde kullanılmamalıdır. Ciltte kullanımında cilde masaj yaparak uygulanmalıdır. Kulanım şekline dikkat ederek ve ne amaçla kullandığınızı göz önünde bulundurarak kullanıldığınızda faydalarını görebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres