0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Doğal Sabun Üreticileri

11 Ocak 2019
102 kez görüntülendi
Doğal Sabun Üreticileri

Doğal sabun üreticilerifirma olarak çalışıp ve el yapımı sabunlarda 34 yıllık tecrübe elde etmişlerdir.  Böylece elde ettikleri ürünleri satışa sunmaktadırlar. Sabunlar üretildiklerinde %100 Türk malı ve el yapımında üretilmişlerdir.  Tüm ürünler kendi yerlerine ait olarak yapılmaktadır.Şifa veren, saf zeytinyağlı olan ve üretilen ayrıca yurtdışına da ulaştırılan bir markadır.

Sabunun nasıl olması gerektiği

Üreticiler sabunu ürettiklerinde sağlık bakanlığından yazlı olan bir madde ile kozmetikler için üretime sunmuşlardır.Doğal sabun üreticileriürünlerin hiçbir hayvansal yağ kullanılmamıştır. Ürünlerin tümü tamamen bitkisel olarak üretilmiştir.

Doğal üretilen sabunlar

Yeşil Defne Sabunu, saçların diplerini beslemektedir.  Ayrıca yıpranmış ve kırılmış saçlara çok iyi gelmektedir. Birçok hastalığı engelleyici ve antiseptik bir sabundur.  Egzama ve mantar hastalıklarına iyi gelmektedir. Doğal sabun üreticileri zayıf saçların güçlenmesi için kullanılmaktadır.Pişiği de engellemektedir.  Derinin gözeneklerinin açılmasına ve rahatlamasını sağlamaktadır. Doğal olarak peeling özelliği de bulunmaktadır.Doğal Kokusunun ve Antiseptik Oluşu nedeniyle evdeki Dolaplarda Kullandığınızda Haşerelerin Barınmasını Önlenmektedir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres