0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

En Doğal Sabun

11 Ocak 2019
113 kez görüntülendi
En Doğal Sabun

Günümüzde içerisinde kimyasal madde bulunduran kozmetik ürünlerin sağlığa zarar verici etkileri artmaktadır. Bu durumdan dolayı uzmanlar bitkisel ve doğal kaynakların kullanımını önerir. Piyasada fazla sayıda bitkisel özlerden üretilen doğal sabunlar bulunur. Doğal sabunlar içeriklerine göre farklı cilt tedavilerinde kullanılırlar. Bunların arasında en doğal sabun bıttım sabunudur. Tamamen elle üretilen ve içerisinde kimyasal madde bulundurmayan bıttım sabunu cilt hastalıklarını yok eder.

Bıttım sabunu cildin nemlendirilmesini ve tazelenmesine katkıda bulunur. Saçlarda oluşan kepeklenme ve dökülme problemleri bıttım sabunu vasıtasıyla ortadan kalkar. En doğal sabun olduğunu söyleyen uzman dermatologlar kullanılmasını önerirler.

Bıttım sabununun yararlı olması açısından düzenli aralıklarla kullanılması gerekir. Ayrıca kullanım şeklide önem taşır. Haftada üç kez kullanılması tavsiye edilir. Bıttım sabunu kullanırken şampuan, losyon krem vb. ürünlerin kullanılması önerilmez.  Bıttım yağının saçları beslediği unutulmamalıdır.  Bundan dolayı çok sık kullanılması tavsiye edilmez.  Saf, bitkisel kaynaklardan üretildiği için en doğal sabun olarak bilinir. Pek çok tüketici bıttım sabunu hakkında olumlu yorumlarda bulunur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres