0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

En İyi Bıttım Sabunu Hangisi

11 Ocak 2019
195 kez görüntülendi
En İyi Bıttım Sabunu Hangisi

Doğal ve  bitkisel tedavi yöntemleri arasında bulunan bıttım sabunu pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bıttım sabununun içerisinde kimyasal madde bulunmaması ve tamamen bitkisel kaynaklı içeriklerden üretilmiş olması cilt sağlığına olumlu yönde etki eder. Pek çok tüketici en iyi bıttım sabununun hangisi olduğunu merak eder. Has bıttım yağından üretilen sabunlar en kaliteli ve en faydalı olanlarıdır.

Bıttım yağı nadir olarak bulunabildiği için maliyeti pahalı olur. Bundan dolayı bazı sahte imalatçılar bıttım yağı yerine zeytinyağı gibi bitkisel yağlar kullanırlar. Sahte bıttım sabunlarının cilde zarar verici etkileri bulunur. Bundan dolayı en iyi bıttım sabununun hangisi olduğuna karar vermek için sabunun rengine dikkat edilmelidir. Yeni üretilen bıttım sabununun rengi koyu yeşil veya açık yeşildir.

Sahte imalatçıların bıttım yağı kullanmadan ürettiği sabunlar sarı renklidir. Bundan dolayı satın almadan önce rengine dikkat etmeli ve ne zaman üretildiğini sormak gerekir. En iyi bıttım sabununun hangisi olduğuna karar vermek için tüketici yorumlarına da dikkat etmek gerekir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres