0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

En İyi Saç Sabunu Hangisi

11 Ocak 2019
122 kez görüntülendi
En İyi Saç Sabunu Hangisi

Günümüzde piyasada bulunan kozmetik ürünlerin sayısı hızla artmaktadır. Bu artışla birlikte hangi doğal ürünün cilde iyi geleceğine karar vermek zorlaşmaktadır. Genellikle uzmanlar bitkisel ve doğal yöntemlerin daha sağlıklı olduğu görüşündedir. Özellikle saç derisi gibi hassas bir konuda yanlış bir seçim yapmamak için uzmanların tavsiyelerini dinlemek mantıklı olabilmektedir. Gerek stres gerek genetik faktörler saçların dökülmesine, kepeklenmesine ve yıpranmasına sebebiyet verebilmektedir.  Uzmanlar ‘En iyi saç sabunu hangisi?’ sorusunun cevabını bıttım sabunu olarak yanıtlamaktadır.

Bıttım sabunu saç derisinin kendisini tazelemesini ve yenilemesini  sağlar. Bıttım sabununun haricinde papatya özü , zeytinyağı ve defne yağlı sabun da tercih edilebilir. Defne yağlı sabun kepek oluşumunu engellerken zeytinyağlı sabun saçların daha sağlıklı olmasını sağlar.  En İyi saç sabununun hangisi olduğuna ise kullanılıcılar bıttım sabunu yanıtı verir.

Bıttım sabunu saç derisini tazeleyerek hem kepek oluşumunu hem de saç dökülmesini ortadan kaldırır. Ayrıca saç köklerinin yenilenmesini sağlar. ‘En iyi saç sabunu hangisidir?’ sorusunu soranlar sağlıklı, başarılı sonuçlar veren bıttım sabunu cevabını alırlar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres