0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hediyelik Bıttım Sabunu Nereden Alınır

11 Ocak 2019
155 kez görüntülendi
Hediyelik Bıttım Sabunu Nereden Alınır

Hediyelik bıttım sabunu nereden alınırfirmalardan geçmişten şimdiye kadarulaşılması çok zor olan bir sabun olmaktadır.Doğal bir ürün olarak müşterilere sunulmaktadır.  Sabun geleneksel yöntemler ile doğal yöntemler ile satılan ve üretildiğinde bıttım sabunu olarak satılmaktadır. Türkiye’nin en uçsuz bucaksız bölgelerinde dahi ve yurt dışında da satışı yapılmaktadır.

İnternet sitemizden satışları

Bıttım Sabunu Siirt bölgesine ait doğal bir sabun çeşididir. Üretimi çok doğal ve organik yöntemler kullanılarak yapılmıştır.İmalatında hiçbir değişik ve kimyasal madde kullanılmamıştır.Hediyelik bıttım sabunu nereden alınırdiye sorulduğunda internet yoluyla siparişler verilebilmektedir. Bu doğal bıttım sabunu dağlık bölgelerden toplanan yabani fıstıklardan ve ağaçlarından toplana bıttımdan yapılmaktadır.

 

Nereden sipariş edileceği

Maliyet düştüğünde kalitede gittikçe düşmektedir. Faydalı bir sabun olup bıttım yağı külünden ve suyu ile üretilen bir sabundur.Hediyelik bıttım sabunu nereden alınırbir kilogramında ortalama olarak 8 tane adet bulunmaktadır. Siirt bölgesinde online üzerinden sipariş edip hediye olarak sunabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres