0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kuru Saçlar İçin Sabun

11 Ocak 2019
132 kez görüntülendi
Kuru Saçlar İçin Sabun

Günümüzde kuru saçlara özgü birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin çoğunun faydası kadar zararı da bulunmaktadır. Bu sebeple iyice değerlendirerek satın almak gerekmektedir. Faydası bulunan doğal ürünler içinde kuru saçlar için sabun yer almaktadır.

Kuru saçlar için sabun; bıttım sabunu, zeytinyağlı sabun, argan yağlı sabun ve benzeridir. Bu sabunlar kuru saçları nemlendirici özelliğe sahiptir. Aynı zamanda kepeği önleme etkisi de vardır. Özellikle bıttım sabunu saçlardaki kepeği önler. Saçların dökülmesini azaltır. Beyazlamış saçlarda daha fazla beyaz oluşmasın diye beyaz saç oluşumunu yavaşlatır. Beyazlamış saçların eski rengine dönmesini sağlar. Ama bunun için uzun süreli kullanım gerekmektedir. Aynı zamanda saç diplerinde oluşan egzamayı tedavi eder. Bunların yanı sıra cilde de faydaları bulunmaktadır. Ciltte oluşan egzama ve mantar gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır. Ergenlikte oluşan sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde kullanılır.

Kuru saçlar için sabun; yukarıdaki paragrafta örnekleriyle verilmiştir.  Bu sabunların kullanım şekline dikkat ederek yararlarından faydalanılabilir. Bu sabunları çeşitli internet sitelerinden ve eczanelerden temin edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres