0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saç Beyazlamasına Bıttım Sabunu

11 Ocak 2019
125 kez görüntülendi
Saç Beyazlamasına Bıttım Sabunu

Saç beyazlamasına bıttım sabunukullanmanın nedenisaçlarımızda beyazlıklar oluşmaya ve yaşlanmaya başladığımız için kullanılmaktadır. Saçlarımızda oluşan beyazlıkları kapatmak içinde çok iyidir. Kadın ve erkekler de saç beyazlamalarına oranlaaynıdır. Fakat genetik ve cinsiyet ile ilgili noktalar doğrultusunda da sebepler değişiklik göstermektedir.

Saçlarımızın Beyazlama nedeni

  • Saçın beyazlama nedeni vardır.
  • Eğer saçlarınızda beyazlamalar küçük yaşlardan itibaren başladıysa, genetik faktörlerin üzerinizde de etkisi oldukça çok fazladır.
  • Saçlarınızdaki beyazlamalarda da belirli bir yaştan sonra oluşmaya başlamaktadır. Saç beyazlamasına bıttım sabunusaçlarınız renk pigmentlerini kaybetmeden başlamış anlamındadır.
  • Saçlarınızın bir kısmının veya tamamının doğuştan beyaz ise mutlaka renk pigment sorunun olduğu anlamına gelmektedir.

Fabrikanın Kandırması

Saç beyazlarına karşı çıkarılan şampuanların içinde genellikle kimyasal madde içermektedir. Bu durumda saçlarınızdaki beyazlara fayda sağlamak cilt yapınızı bozmaktadır.Ürünler ile giderilmeye çalışılan beyazlıklar mutlaka saçları yıpratmaktadır.Saç beyazlamasına bıttım sabunuistenilmeyen etkilerin görünmesine de neden olmaktadır. Kaliteli olması da netice itibari ile fabrika ürünlerinin olduğunu unutmadan davranmak gerekmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres