0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saç Dökülmesine İyi Gelen Sabun

12 Ocak 2019
505 kez görüntülendi
Saç Dökülmesine İyi Gelen Sabun

Günümüzde piyasada fazla sayıda kimyasal kozmetik ürünler bulunur. Bundan dolayı hangi doğal ürünün ya da sabunun cilde iyi geleceği tam olarak bilinmez. Uzmanlar yaygın olarak doğal ve bitkisel yöntemlerin daha sağlıklı ve etkili olduğunu savunur.  Özellikle saç derisi gibi hassas bir konuda yanlış bir seçim yapmamak için uzmanların tavsiyelerini dinlemek mantıklıdır. Zaman zaman çeşitli sebeplerden ötürü saç dökülmeleri meydana gelebilir. Bu tarz durumlarda saç dökülmesine iyi gelen sabun kullanımı önerilir.

Genellikle bıttım sabununun kafa derisinde oluşan problemlere iyi geldiği bilinir. Bıttım sabunu bitkisel özlü kaynaklardan imal edildiği için bu durum doğrudur. Saç köklerinin yenilenmesi ve çoğaltılması bıttım sayesinde gerçekleşir. Saç dökülmesine iyi gelen sabun olarak önerilebilir.

Bıttım sabununun haricinde saç dökülmesine iyi gelen sabun papatya özüdür. Papatya özü saçların güçlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda parlaklaşması ve canlı bir görünüme kavuşmasına da destek olur.  Zeytinyağlı sabunlar saç köklerini besleyerek yıpranmalarına engel olur.  Bitkisel sabunları aktarlardan temin etmek mümkündür.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres