0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saç İçin Doğal Sabun

12 Ocak 2019
149 kez görüntülendi
Saç İçin Doğal Sabun

Günümüzde saç dökülmesi kadın erkek fark etmeksizin birçok insanın problemidir. Kimi zaman ilerleyen yaş kimi zaman da stres saç dökülmesine neden olabilir. Saç dökülmesini önlemek amacıyla piyasada kozmetik ürünler bulunur. Ancak kozmetik ürünlerin içerisinde yer alan kimyasal maddeler sağlığa zarar verici etkilerde bulunabilir. Genellikle de saç dökülmelerine karşı kesin çözüm olmamaktadırlar. Saç için doğal sabun kullanımında bıttım sabunu tavsiye edilir.

Bıttım meyvesinden yapılan bu sabun birçok kişinin saç dökülmesi sorununa deva olmuştur.  Bıttım meyvesi için yabani fıstık türünün gelişmemiş hali denebilir.  Özellikle yetiştirilen bölgesin de pek çok bitkisel tedavi de kullanılmaktadır. Bıttım meyvesinden oluşan yağların kullanılmasıyla sabunu meydana gelir. Saç için doğal sabun dendiğinde aktarlar bıttım sabununu önerir.

Bıttım sabunu eski zamanlardan beri özellikle yöre halkı tarafından kullanılır.  Eski ve değerli bir sabun olan bıttım saç dökülmesi yaşayan kimseler tarafından sıkça kullanılır.  Ayrıca cilt problemlerine de fayda sağlar. Saç için doğal sabun imal eden firmalar arasında bıttım sabunu markalarının kullanılması tavsiye edilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres