0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saç İçin Hangi Sabunu Kullanmalıyım?

12 Ocak 2019
350 kez görüntülendi
Saç İçin Hangi Sabunu Kullanmalıyım?

Günümüzde; popülerliğini kaybetmeden yılarca sorun haline gelen saç bakımı mevzusu kafa karıştırmaktadır. Çünkü her kafadan bir ses çıkmaktadır. Kimi şampuan kullanılmaması yönünde öneride bulunurken kimi şampuan kullanılması yönünde öneride bulunmaktadır. Bunların hepsini bir köşeye bırakarak verilecek en güzel öneri: Saç için bıttım sabunu kullanılmalıdır.

                Saç için bıttım sabunu kullanılmalıdır önerisi en iyi önerilerden biridir.Çünkü bıttım sabunu doğalbir sabundur. El yapımı kimyasal içermeyen bir sabundur.  Fıstığa alerjisi olanların kullanması durumu dışında herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Bıttım sabununun faydaları cilt ve saç içindir. Öncelikli olarak cilt için kullanımını ele aldığımızda egzama, mantar gibi hastalıklara iyi geldiğini söyleyebiliriz. Tabi ki bu amaçlar için kullanılacaksa ilgili doktora başvurmakta fayda vardır. Saç için kullanımda beraberinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmamalıdır. Saçlar günlük olarak yıkanmamalıdır. Günlük yıkamak yerine 2 günde bir yıkamak daha faydalı olacaktır. Saçlar için kullanıldığında saç dökülmesine, kepeğe, saç beyazlamasına ve benzeri durumlara iyi gelmektedir. Bu sebeple saç için bıttım sabunu kullanılmalıdır.

               

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres