0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saç Sabunları

11 Ocak 2019
118 kez görüntülendi
Saç Sabunları

Saç sabunlarızeytin yağlı sabunun zeytinden elde edilen ve faydalı şeyleri içerdiği kadınların saçlarına çok iyi geldiği doğal bir sabundur.Çok hassas hafif ve ferah bir kokusu bulunmaktadır. E vitaminide içermektedir.  Saçlarda da yumuşaklık sağlamaktadır. Elektriklenmeyi önler ve parlaklık sağlamaktadır.Saç köklerini besleyerek saçların dökülmesini engeller ve daha hızlı uzamasını da sağlamaktadır.

Bıttım sabunu

Yabani fıstık olan bıttımın ve menengiçin yağından elde edilen bir sabun türüdür. Saç sabunları saç köklerini beslemek, kepeği önlemek, yağlanmayı durdurmak ve kuru saçları nemlendirmekte faydasağlayan sabundur. Antiseptik olduğu için saç diplerinde oluşan yara ve tahrişleri tedavi ettiği çok iyi bir sabundur.

 

Sabunun saça faydası

Bıttım sabunu saç dökülmesini iyi geldiği ve kullanarak saçlarınızın çıktığı görülmüştür.Bıttım sabunu kepek oluşumunu derinden temizlediği, beyazlaşmış saçlar için kullanıldığı.Saç sabunları 6-7 ay içinde doğal güç verip eski rengini almaktadır.Saç derisindeki bakterileride tamamen yoketmektedir.  Saçı besleyerek canlı veyumuşak hale getirmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres