0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saça İyi Gelen Bitkisel Sabunlar

11 Ocak 2019
143 kez görüntülendi
Saça İyi Gelen Bitkisel Sabunlar

Saça iyi gelen bitkisel sabunlarakla ilk gelen şey kokusu ve temizlik açısından iyi olmasıdır. Sabun işe bir yarar halde kullanılması için su ile beraber kullanılmalıdır. Hayvansal ve bitkisel yağlardan oluştuğu için doğal bir görünüm sağlamamızda en önemli etkidir. Sabun üretildiği zaman hangi katkı maddesi olan ürün konulacaksa o yağ konulmaktadır.

 

Nasıl iyi geldiği

Kişinin kendine uygun yağı bulduğu zaman daha sonra biraz su ile karıştırıp köpürmesini sağlayarak cilde iyice uygulanmalıdır. Doğal olanlar kimyasallar gibi iyice köpürmezler.  İnce bir cilt tabakası oluşmalı ki bu cilde iyi gelmelidir.  Yüze iki dakika kadar uygulanıp cilde iyi gelmesi sağlanmalıdır.Saça iyi gelen bitkisel sabunlar çok sert sularda da köpürmesi oldukça çokzordur.

 

Sabun çeşidi Zeytinyağı sabunu

Bilinen en eski, saçı koruyan ve güzelleştiren sabundur. İçeriğinde yüksek oranda E vitamini içermektedir. Deri hastalıklarına da iyi gelmektedir. Saça iyi gelen bitkisel sabunlar gözenekleri de sıkılaştırmaktadır.Kırışıklıkları giderir. Cildi parlatmakta işe yarar. Sivilceleri gidermektedir.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres