0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saçlara İyi Gelen Sabun

11 Ocak 2019
98 kez görüntülendi
Saçlara İyi Gelen Sabun

Saçlara iyi gelen sabuntarçın özlü sabun içeriği ile tarçın özünün sizlere yaşatmaktadır.  Sıcak su banyosu yapıldığı zaman etkisini göstermektedir.  Bitkisel olarak yapılmıştır. Tarçın yağlarından elde edilmiştir. Ayrıca cilde de pamuksu bir görünüş ve hastalıkların geçmesini sağlamaktadır.

Damla sakızı özlü sabun ve Yasemin yağlı sabun
İçinde damla sakız özleri ve ayrıca cilde kaybedilen esnekliği geri almada yardım etmektedir.  Yorgun olduğunuz ve saçlarınızın toparlanmasında da etkilidir.Düzenli olarak kullanılırsa etkisini daha fazla göstermektedir.Saçlara iyi gelen sabunyaseminin içerdiğijambon, geraniol ve benzil asetatlar bulunmaktadır.Baş ve alın bölgesinde oldukça rahatlatıcı bir etki için sinir sistemine de yardımcı olmaktadır.

 

Çay ağacı sabunu ve Defne yağlı sabun
Cilde de iyi gelip saçlarda ise yağlanmayı önlemektedir. Gözeneklerin sıkılaşması, lekelerin ve siyah noktalarında görüntüde azalmasına sağlar.Saçlara iyi gelen sabun defne yağı ve özü sayesinde cilt ve saçlar ferahlamaktadır. Saç üzerindeki kepek oluşumunu da bir numara engellemektedir.Saçlarınıza anında etki sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres