0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saf Sabun

11 Ocak 2019
135 kez görüntülendi
Saf Sabun

Uzmanlar doğal ve bitkisel tedavi yöntemlerinin daha faydalı olduğu görüşündedir. Bundan dolayı saf sabun kullanımının sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Pek çok kimsenin başı cilt problemleriyle derttedir. Doğal ve saf sabunlar düzenli olarak kullanıldığında başarılı sonuçlar verir.  Bitkisel özlerden imal edildikleri için sağlık açısından yararlı olurlar.

Piyasada saf sabun imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır. Bazı firmalar bitkisel özlerin maliyeti yüksek olduğu için sahte içerikler kullanabilir.  Tüketiciler sahte imalatçılara karşı dikkatli olmalıdırlar. Aksi takdirde sahte saf sabunlar cilde zarar verebilir. Cilde en iyi gelen saf sabun bıttım sabunudur. Bıttım sabunu antiseptik mikrop öldürücü özelliği sayesinde yaraları iyileştirir ve gözeneklerin tıkanmasına engel olur.

Bıttım sabunu saçlardaki sağlık sorunlarına da iyi gelmektedir. Saç köklerinin kuvvetlenmesini sağlayarak dökülmelerini önler.  Doğal ve saf sabun olduğundan içeriğinde kimyasal maddeler bulunmaz.  Bıttım sabununu  maliyeti yüksek olduğundan dolayı piyasada ki fiyatı pahalı olabilir. Ancak tedavi sonuçları başarılı ve uzun ömürlüdür. Bundan dolayı pek çok kimse bıttım sabununu tercih eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres