0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sedef Hastalığına İyi Gelen Sabun

11 Ocak 2019
503 kez görüntülendi
Sedef Hastalığına İyi Gelen Sabun

Sedef hastalığına iyi gelen sabunadları tuz, ardıç katranı, kükürtlü sabun olmaktadır.Tuz sabunun kayadan yapıldığı bir sabun türüdür.%100 doğal bir sabun olup vücuttaki ph dengesini taşımaktadır. Kuru cildi engellemektedir.  İçerdiği mineraller ile cildi beslemektedir.  Kristal şeklinde olduğu için alerji, egzama gibi hastalıklara iyi gelmektedir.

Ardıç Katranı Sabunu

Sedef hastalarının kullandığı faydalı bir sabun türüdür.Hastalığa çok iyi şekilde tedavi ettiği ve çok hızlı bir iyileşme sağlamaktadır. Çok fazla kullanıldığı zaman daha iyi gelmektedir.Sedef hastalığına iyi gelen sabunkepeklenmeyi önlemektedir.  Vücudu da nemlendirerek iyileştirmektedir. Sedefli bölge iki defa köpürtülerek yıkanmalıdır. Daha sonra durulanmalıdır.

Kükürtlü Sabun

Özel içerikleri ile sedef hastalığına fayda sağlamaktadır. Cildi besleterek gözeneklerin açılmasını sağlamaktadır. Ayrıca da antiseptik özelliğide bulunmaktadır.Sedef hastalığına iyi gelen sabunantibakteriyel sabun olduğu için hassas olan ciltler yıkanıldığı zaman iyi gelmektedir.  Sedefin ve oluşan pullanmalarda ve kızarıklıklarda sabun kullanılmaktadır ve iyileşmede göstermektedir. Bakterilerin azalmasına da yardımcı olmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres