0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sivilceler Bıttım Sabunu Kullananlar

11 Ocak 2019
119 kez görüntülendi
Sivilceler Bıttım Sabunu Kullananlar

Sivilceler günümüzde pek çok insanın baş etmesi gereken problemlerden bir tanesidir.  Kimi zaman stres kimi zaman da ergenlik döneminden kaynaklı olarak sivilceler ciltte yoğun bir şekilde çıkabilir. Bu durum da piyasada kullanılması gereken pek çok çeşit ilaç, krem, losyon ve sabun vardır. Uzmanlar genellikle bitkisel yöntemlerin daha etkili ve kalıcı olduğunu söylemektedir.  Bu duruma bağlı olarak sivilceler bıttım sabunu kullananların sayısı oldukça artmıştır.

Kimyasal ilaçlar yerine doğal bıttım sabununu kullanmak daha mantıklıdır. Sabun düzenli olarak kullanıldığında etkisini gösterir.  Herhangi bir yan etkisinin olmadığı bilinmektedir. Pek çok dermatolog bıttım sabununu tavsiye eder. Sivilceler, bıttım sabunu kullananlar  için basit ve kolay bir şekilde çözümlenebilen bir sorun haline gelmiştir.

Bıttım sabunun hafta da iki veya üç kez kullanılması uygun görülür. Yüz öncelikle temizlenmeli sonrasında bıttım sabunuyla yıkanmalıdır. Rahatsız edici bir kokusu yoktur. Sivilcelerden sonra kalan lekelerin temizlenmesi için oldukça uygundur.  Sivilceler , bıttım sabunu kullananlar sayesinde sorun haline gelmekten çıkmıştır.  

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres