0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Toptan Doğal Bıttım Sabunu Satışı Yapanlar

11 Ocak 2019
146 kez görüntülendi
Toptan Doğal Bıttım Sabunu Satışı Yapanlar

Toptan doğal bıttım sabunu satışı yapanlarfirmalardan geçmişten beri ulaşılması çok zor olan sabunları artık toptan satmaktadırlar. Doğal bir sabun olarak müşterilere sunulmaktadır.  Sabun geleneksel yöntemler ile doğal yöntemler ile satılan ve üretildiğinde bıttım sabunu olarak toptan satılır. Türkiye’nin en uçsuz bucaksız bölgelerinde ve yurt dışında da toptan satışı yapılmaktadır.

Online üzerinden toptan satışı

Bıttım Sabunu Siirt bölgesine ait doğal bir sabun çeşididir. Üretimi çok doğal ve organik yöntemler kullanılarak yapılmıştır. İmalatında hiçbir değişik ve kimyasal maddelereyer verilmemiştir.Toptan doğal bıttım sabunu satışı yapanlardiye sorulduğunda internet yoluyla siparişler verilebilmektedir. Bu doğal bıttım sabunu dağlık bölgelerden toplanan yabani fıstıklardan yapılmaktadır.

Toptan siparişi nerden yapılır

Maliyet düştüğünde kalitede gittikçe düşmektedir. Faydalı bir sabun olup bıttım yağı külünden ve suyu ile üretilen bir sabundur. Toptan doğal bıttım sabunu satışı yapanlar bir kilogramında ortalama 6 adet vardır. Siirt bölgesinde online üzerinden sipariş edip toptan olarak alabiliriz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres