0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yüz Lekeleri İçin Sabun

11 Ocak 2019
118 kez görüntülendi
Yüz Lekeleri İçin Sabun

Yaşam ilerledikçe, bazı koşullarda beraberinde gelişiyor. Yanlış beslenme, genetik yapı ya da kirli hava gibi sorun yaratacak durumlar, ciltte lekelerin oluşumunda en etkili faktörlerdir. Normal cilt renginden daha belirgin görünen lekeler ise birçok insanda psikolojik olarak etkiliyor. Bu yüzden insanlar, birçok kozmetik ürün kullanmaktadır. İçinde bulundurduğu kimyasal maddeler yüzünden, cildi daha kötü yapabiliyor. Yapılan araştırmalara göre, yüz lekeleri için doğru ve doğal sabunları tercih edersek, istediğimiz sonuca hemen varabiliriz.

Günümüzde kullanımı artan bıttım sabunu, yüz lekeleri için etkili ve doğal bir sabundur. Mardin ve Siirt ilinde üretilen, içinde hiçbir kimyasal madde bulunmayan bu ürün, lekeler için tam bir düşman konumundadır. Menengiç sabunu olarak da bildiğimiz bıttım sabunu, yabani fıstık yağı ve menengiç yağı ile yapılmaktadır.

Kozmetik ürünlere nazaran, etkisini uzun sürede gösteren bu sabun, doğal ve sonucunun kalıcı olmasıyla diğer kozmetik ürünlerine göre kadınların ve erkeklerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Yabani fıstık yağı sayesinde, gözenekleri açarak, yüzün temiz bir hava almasını sağlıyor. Bu sayede cildiniz pürüzsüz ve doğal görünümüne kavuşmaktadır. Yüzde bulunan lekeleriniz için sabun arıyorsanız, bıttım sabunu birinci seçenek olmalıdır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres