0542 637 75 04
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yüz Lekelerine İyi Gelen Sabun

11 Ocak 2019
116 kez görüntülendi
Yüz Lekelerine İyi Gelen Sabun

Güneş ışınları, kirli hava veya kullanılan yiyecek ve içeceklerin, yüzlerde oluşturduğu lekeler herkesin sorunu haline gelmiştir. Melanosit hücrelerinin oluşturduğu melanin pigmentinin ciltte birikmesiyle lekeler oluşmaktadır. Bu yüzden dünyada insanlar yüzde oluşan lekeler için birçok çözüm aramaktadır. Bazı insanlar pahalı ve etkili yöntem olan lazer tedavisini tercih ederken, bazıları da ya kozmetik ürünleri ya da doğal yolları tercih etmektedirler. Yapılan araştırmalara göre, yüzdeki lekelere karşı en ucuz ve faydalı ürünün sabun olduğu keşfedilmiştir. Herkes tarafından kullanılan bıttım sabunu, yüz lekelerine iyi gelen bir sabundur.

Yıllardır üretimi Mardin’de olan bıttım sabunu, Siirt’te de üretimi yaygın hale gelmiştir. İçinde hiçbir kimyasal madde bulunmayan bu sabun, yabani fıstık yağı ve menengiç yağıyla yapılmaktadır. Sarı ve koyu yeşil çeşitlerinde bulunan bıttım sabunu, yüz lekelerine iyi gelen nadir sabunlardan bir tanesidir.

İçerdiği doğal maddeler sayesinde, önce yüzdeki gözenekleri açarak hava almasını sağlıyor sonra da lekelerle savaşarak, cilde pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. 6-7 aylık bir kullanımı sonucunda, gözle görülebilir bir etki yaratıyor. Bu sayede, bıttım sabunu yüz lekelerine iyi gelen sabunlar arasında kendine yer buluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ
Tıkla Ara
Adres